Trwały manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to obecnie wybór większości Polek. Zabieg pozwala na cieszenie się kolorem paznokci przez kilka tygodni i brak zmartwień o wygląd dłoni nawet wtedy, gdy wyjeżdża się pod namiot na dwa tygodnie. I właśnie za to pokochały go kobiety. Piękne paznokcie są marzeniem wielu kobiet, dlatego każda z pań stara się dbać o dłonie w jak najbardziej wyszukany sposób. Obecnie najpopularniejszym sposobem na uzyskanie przepięknej płytki paznokciowej jest wykonywany coraz chętniej manicure hybrydowy.

Dlaczego właśnie ten rodzaj zabiegu pokochały kobiety w Polsce, ale i w innych rejonach świata? Otóż paznokcie pomalowane metodą hybrydową są nie tylko ładne, ale i wyglądają pięknie przez długi czas. Kolor jest bardzo trwały, więc nie trzeba się martwić, że jadąc na wakacje będą problemy z odpryskami i mało estetycznymi zadrapaniami na płytce, które można sobie zafundować używając nietrwałych lakierów dostępnych w każdej drogerii. Profesjonalna kosmetyczka, która wykonuje dobrze tego typu zabieg potrafi sprawić, że efekt pomalowanych paznokci utrzyma się nawet do trzech tygodni. Oczywiście po upłynięciu tego czasu manicure należy wykonać ponownie, chociażby z tego powodu, iż płytka paznokcia nieustannie rośnie. Plusem techniki jest również to, iż pracuje się na naturalnej płytce paznokcia, a nie na sztucznym tipsie. Niestety czasami ma to także swoje wady, ponieważ nie ma możliwości przedłużenia paznokcia (a to akurat jest niezwykle istotne jeżeli chodzi o uczestnictwo w różnych imprezach okolicznościowych). Warto zwrócić uwagę na to czy salon kosmetyczny, w którym jest wykonywany zabieg spełnia kryteria czystości i pracy na dobrym sprzęcie. Nie mniej istotna jest marka lakierów hybrydowych, która w dużej mierze odpowiada za trwałość koloru. Warto również pamiętać o tym, że lakieru hybrydowego nie zmyjemy zwyczajnym zmywaczem, a jedynie stosując specjalny preparat na bazie acetonu.

Dlaczego kobiety pokochały paznokcie hybrydowe? Jest kilka powodów, ale jednym z najważniejszych jest trwałość koloru. Ponadto takie paznokcie pozwalają na codzienną pracę, ponieważ mają ładny, naturalny, błyszczący wygląd. Oczywiście każda z pań może mieć swoje preferencje, jednak to właśnie popularne „hybrydy” są obecnie bardziej preferowane wśród klientek salonów piękności niż klasyczny manicure. Toruń to miasto, gdzie znajdziemy wiele salonów kosmetycznych, które oferują różnorodne zabiegi mające na celu poprawić urodę klientek [sprawdź na: swiaturody.com]. Najlepsze salony możemy wyszukać za pomocą internetu. Wystarczy w pole wyszukiwarki wpisać hasło: „kosmetyczka Toruń”, a pojawi się wiele ofert, spośród których można wybrać najbardziej odpowiadający nam gabinet. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>